PRISAR VAKTLISTE AKTUELT LOKALLIGA VETERAN MÅNADSCUP REFERAT

AKTUELT
- Gaute vinnar av ..
- Den eldste og de..
- Pers veterantref..
- Trening..
- Grasrotandel til..

Kjegletrimmen
Rekordar
200-klubben
Om oss
Rankinggrunnlag
Lenker
Gjestebok
Album
Medlemer
Arkiv
Medlemer i NBF
Admin


- Lyst å bowle? Ring 91 90 31 21
1 bane,
  • STAD: Hardanger bowling
  • TID: sundag 20. oktober 2019 kl. 17:00 (slutt: 20. oktober 2019 kl. 18:00)
  • 1 bane, 1 time
    Kontakt:40741327

    Lagt inn av: Håkon Vik

    • Vakt: Finn?
    Gaute vinnar av Hardangersideren!
    Utskriftsvenleg side Lagt ut 6. oktober 2019 kl. 14:05 av Frank Tangen
    Junioren stilte i seniorklassen i fjor og vart nr. 2. I år hadde han bestemt seg for å gå heilt til topps - og slik vart det. Med to solide avslutningsseriar parkerte han seniorane på sidelinja. Ny klubbrekord over 4 seriar for juniorar og eit hav før andremann på liste. Her er det berre å bøye seg i støvet og gratulera :). I juniorklassen gjekk Sebastian til topps medan Sylvia Ingebrigtsen frå Fyllingen vart beste dame. Kjekt med så mange kvemmingar i finalespelet.
    JUNIOR:
    #JuniorKlubb1234SumSnittHCPTotal
    1Sebastian SkaarKvam BK200131122168621155,6160781
    2Marcus Teige IngebrigtsenFyllingen BC146122129108505126,3160665


    SENIOR
    Resultat etter innleiande spel:
    #InnleiandeKlubb1234SumSnittHCPTotal
    1Frank TangenKvam BK237245220213915228,832947
    2Gaute Øye MelstveitKvam BK192202236256886221,544930
    3Helge LønningKvam BK209186180215790197,5132922

    4Raymond TakleMascot BK237211216232896224,04900
    5Thomas SamuelsenMascot BK235230195184844211,052896
    6Finn OlesenKvam BK193183215225816204,068884
    7Dag TjosaasKvam BK157247172207783195,896879

    8Alexander LarsenMascot BK196226211205838209,540878
    9Sylvia Ingebrigtsen Fyllingen BC196152232236816204,044860
    10Fred LarssonStord BK248155177259839209,820859
    11Ove FonnKvam BK234185235178832208,024856
    12Lasse IngebrigtsenMascot BK244167216213840210,012852
    13Thomas NamdalNygård BC199181213171764191,084848
    14Liv F. IngebrigtsenMascot BK168235157179739184,896835
    15Bodhild EngebretsenFyllingen BC214231157161763190,868831
    16Gunnar IngebrigtsenMascot BK226207217175825206,30825
    17Olav RøyrvikKvam BK161176146177660165,0160820
    18Olav Ludvig HaabrekkeKvam BK243182137170732183,084816
    19Half LampeHaugesund BK188202202191783195,832815
    20Håkon IngebrigtsenMascot BK175171180214740185,068808
    21Arvid SandalHaugesund BK199172179197747186,860807
    22John SkarholmHaugesund BK167211187162727181,880807
    23Terje HøysætherKvam BK169150154168641160,3160801
    24Per Arild RasmussenNygård BC202167147199715178,884799
    25Peder SkogElverum BK190154177205726181,568794
    26Bård HorgenMascot BK199186165168718179,532750


    Finale 1 (nr 4 - 7 + 2 early bird)
    #Finale 1Klubb1234SumSnittHCPTotal
    1Finn OlesenKvam BK191203214202810202,568878
    2Sylvia Ingebrigtsen Fyllingen BC211223148188770192,544814
    3Thomas SamuelsenMascot BK135192197227751187,852803
    4Raymond TakleMascot BK206197168169740185,04744
    5Dag TjosaasKvam BK190161138146635158,896731
    6Fred LarssonStord BK


    Finale 2 (nr 1-3 frå finale 1 + nr. 1-3 frå innleiande)
    #Finale 2Klubb1234SumSnittHCPTotal
    1Gaute Øye MelstveitKvam BK217184255276932233,044976
    2Frank TangenKvam BK237223230192882220,532914
    3Thomas SamuelsenMascot BK246208196152802200,552854
    4Finn OlesenKvam BK204187172223786196,568854
    5Sylvia Ingebrigtsen Fyllingen BC182225178150735183,844779
    6Helge LønningKvam BK131136192169628157,0132760






    Epost: frank.tangen@epost.kvam.no
    Lenke: https://www.bowlingres.no/turneringer/2019/hardangersider_2019/#tab/Resultater



    RANKINGSNITT - TOPP 10
    Gaute Øye Melstveit219
    Frank Tangen212
    Finn Olesen193
    Ove Fonn192
    Olav Ludvig Håbrekke191
    Reidar Olsen184
    Helge Lønning177
    Dag Tjosaas175
    Håkon Vik166
    Olav Røyrvik160
    Beste serie i veke 42:
    14.10.2019 - 20.10.2019
    Frank Tangen267
    Gaute Øye Melstveit265
    Ove Fonn255
    Finn Olesen231
    Olav Ludvig Håbrekke229
    Reidar Olsen206
    Olav Røyrvik199
    Håkon Vik180
    FILARKIV
  • Crossfire oljeprofilar

  • BILETE
  • Gullgutta i veteran-NM

  • Sundag 20.10.2019:
    Bestilling 17:00 1 bane, ..

    Onsdag 23.10.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..
    Bestilling 18:00 Leie hele hallen..

    Fredag 25.10.2019:
    Bestilling 17:00 Bursdagsbowling..

    Måndag 28.10.2019:
    Bestilling 17:30 Lokalliga på to b..

    Onsdag 30.10.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..
    Bestilling 18:00 Leie hele hallen..

    Onsdag 06.11.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..

    Tysdag 12.11.2019:
    Bestilling 11:00 Bowling..

    Onsdag 13.11.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..

    Onsdag 20.11.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..

    Sundag 24.11.2019:
    Bestilling 16:45 Styremøte..

    Måndag 25.11.2019:
    Bestilling 17:30 Lokalliga på to b..

    Onsdag 27.11.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..

    Onsdag 04.12.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..

    Måndag 09.12.2019:
    Bestilling 17:30 Lokalliga på to b..

    Tysdag 10.12.2019:
    Bestilling 11:00 Bowling..

    Onsdag 11.12.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..

    Sundag 15.12.2019:
    Bestilling 17:00 Medlemsmøte..

    Onsdag 18.12.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..

    Design og utvikling: Frank Tangen, Kvam herad