PRISAR VAKTLISTE AKTUELT LOKALLIGA VETERAN MÅNADSCUP REFERAT
Hugs å betala for ny bowlingsesong! Kr 500 for senior og kr. 200 for jr (under 18 år).

AKTUELT
- Grasrotandel til..

Kjegletrimmen
Rekordar
200-klubben
Om oss
Rankinggrunnlag
Lenker
Gjestebok
Album
Medlemer
Arkiv
Medlemer i NBF
Admin


- Lyst å bowle? Ring 91 90 31 21
Trening på to banar
  • STAD: Hardanger bowling
  • TID: måndag 22. juli 2019 kl. 17:00 (slutt: 22. juli 2019 kl. 19:00)


  • Lagt inn av: Frank Tangen

    • Vakt: Frank Tangen
    Gaute vart klubbmeister 2019 og Sebastian vann månadscupen for april
    Utskriftsvenleg side Lagt ut 29. april 2019 kl. 16:00 av Frank Tangen
    Gaute vann både junior og open klasse. Åsa stakk av med damepokalen i klubbmesterskapet. For å vera litt effektive vart månadscupen og klubbmeisterskapen slått saman. Dei fire første seriane gjaldt både for månadscup og klubbmeisterskap medan dei to siste berre gjaldt klubbmeisterskapet. Den seks serier lange turneringa vart noko langdrug då me hadde problem både med bane 2 og bane 4, men me kom i mål og fekk kåra vinnarar i begge turneringane.

    Klubbmeisterkap 2019

    Open klasse
    NrSerie 1Serie 2Serie 3Serie 4Serie 5Serie 6SeriarPinnefall
    1Gaute19615621426521718861236206,0
    2Ove17820617215919018261087181,2
    3Håkon19815616619117016361044174,0
    4Dag17119019216613618061035172,5
    5Åsa14815817118119018261030171,7
    6Reidar19718714018018513661025170,8
    7Olav Ludvig1531751371531841706972162,0
    8Frank1601791941511291296942157,0
    9Sebastian1931901241791181146918153,0
    10Terje1411371421671661586911151,8
    11Anne Karin1271241091161351536764127,3
    12Helge1551561101511635735147,0
    13Finn1481821881824700175,0
    14Øyvind67775981428471,0


    Dameklasse
    NrSerie 1Serie 2Serie 3Serie 4Serie 5Serie 6SeriarPinnefall
    1Åsa14815817118119018261030171,7
    2Anne Karin1271241091161351536764127,3


    Junior
    NrSerie 1Serie 2Serie 3Serie 4Serie 5Serie 6SeriarPinnefall
    1Gaute19615621426521718861236206,0
    2Sebastian1931901241791181146918153,0


    Månadscup april

    NrSerie 1Serie 2Serie 3Serie 4SeriarHcpSumSnittDiff.
    1Sebastian193190124179467954171,50
    2Gaute196156214265417899207,855
    3Håkon198156166191435851177,8103
    4Dag171190192166429835179,8119
    5Terje141137142167454803146,8151
    6Reidar197187140180420784176,0170
    7Ove178206172159417783178,8171
    8Finn14818218818249736175,0218
    9Frank160179194151412732171,0222
    10Åsa148158171181416722164,5232
    11Olav Ludvig153175137153426722154,5232
    12Anne Karin127124109116460716119,0238
    13Helge155156110151422660143,0294
    14Øyvind6777598147558471,0370



    Epost: frank.tangen@epost.kvam.no



    RANKINGSNITT - TOPP 10
    Frank Tangen211
    Ove Fonn200
    Finn Olesen187
    Dag Tjosaas169
    Olav Ludvig Håbrekke166
    Helge Lønning163
    Olav Røyrvik153
    Terje Høysæther153
    Beste serie i veke 30:
    22.07.2019 - 22.07.2019
  • Ingen seriar registrert endå!
  • FILARKIV
  • Crossfire oljeprofilar

  • BILETE
  • Gullgutta i veteran-NM

  • Måndag 22.07.2019:
    Bestilling 17:00 Trening på to ban..

    Onsdag 24.07.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..

    Sundag 28.07.2019:
    Bestilling 18:00 Månadscup..

    Onsdag 31.07.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..

    Onsdag 07.08.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..

    Tysdag 13.08.2019:
    Bestilling 11:00 Bowling..

    Onsdag 14.08.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..

    Onsdag 21.08.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..

    Sundag 25.08.2019:
    Bestilling 17:00 Styremøte..

    Onsdag 28.08.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..

    Måndag 02.09.2019:
    Bestilling 17:30 Lokalliga på to b..

    Onsdag 04.09.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..

    Tysdag 10.09.2019:
    Bestilling 11:00 Bowling..

    Onsdag 11.09.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..

    Måndag 16.09.2019:
    Bestilling 17:30 Lokalliga på alle..

    Onsdag 18.09.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..

    Onsdag 25.09.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..

    Sundag 29.09.2019:
    Bestilling 17:00 Medlemsmøte..

    Måndag 30.09.2019:
    Bestilling 17:30 Lokalliga på to b..

    Onsdag 02.10.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..

    Tysdag 08.10.2019:
    Bestilling 11:00 Bowling..

    Onsdag 09.10.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..

    Måndag 14.10.2019:
    Bestilling 17:30 Lokalliga på to b..

    Onsdag 16.10.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..

    Onsdag 23.10.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..

    Sundag 27.10.2019:
    Bestilling 17:00 Styremøte..

    Måndag 28.10.2019:
    Bestilling 17:30 Lokalliga på to b..

    Onsdag 30.10.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..

    Onsdag 06.11.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..

    Tysdag 12.11.2019:
    Bestilling 11:00 Bowling..

    Onsdag 13.11.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..

    Onsdag 20.11.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..

    Sundag 24.11.2019:
    Bestilling 17:00 Medlemsmøte..

    Måndag 25.11.2019:
    Bestilling 17:30 Lokalliga på to b..

    Onsdag 27.11.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..

    Onsdag 04.12.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..

    Måndag 09.12.2019:
    Bestilling 17:30 Lokalliga på to b..

    Tysdag 10.12.2019:
    Bestilling 11:00 Bowling..

    Onsdag 11.12.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..

    Onsdag 18.12.2019:
    Bestilling 11:00 Pensjonistbowling..

    Design og utvikling: Frank Tangen, Kvam herad