AKTUELT
Søk fram "ditt" lag >>
Lag og organisasjonar i Kvam
 aktuelt
 om lagsportalen
 kva skjer i kvam?
 kvam kino
 filarkiv
 album
 lagsoversikt
 ålvik gym og basseng
 strandebarm idr.anlegg
 øystese idrettshall
 norheimsund idrettshall
 kvam herad
 lenker
 epostlesar
 Admin

SISTE ARTIKLAR
etter 10.09.2019 12:35:29
Alle lag og organisasjonar i Kvam kan publisere artiklar på Lagsportalen.
Uttak til lokalli..
Uttak lokalliga..

Olav Ludvig vinnar av månadscupen for august 2019
Utskriftsvenleg side Publisert 25. august 2019 kl. 20:15 av Olav Ludvig Håbrekke i Kvam bowlingklubb
7 spelarar kjempa om sigeren i månadscupen. Etter eein kanonstart på 230 i rein score, hadde underteikna så bra leiing at det heldt heile vegen. Sjå resultat nedanfor:
NrNamnSerie 1Serie 2Serie 3Serie 4SeriarHcpSumSnittDiff.Pinnefall
1Olav Ludvig230165164226424881196,3785
2Gaute18616617924740778194,5103778
3Håkon176148123211429774164,5107658
4Olav122128141161452760138,0121552
5Terje123117126117454699120,8182483
6Helge144152103141436684135,0197540
7Sebastian10796144110452665114,3216457




Epost: olh@kvamnet.no

SEPTEMBER 2019

13.09.2019 Uttak til lokalliga 2. divisjon (Kvam bowlingklubb)
11.09.2019 Uttak lokalliga (Kvam bowlingklubb)
08.09.2019 Helge vinnar av sundagscupen (Kvam bowlingklubb)
05.09.2019 Kvam - Skansen: 1-3 (veteranliga) (Kvam bowlingklubb)


JUNI 2012

11.06.2012 Musikalsk referat 11. juni 2012 (Kvammaduren)

 NETTKALENDER
 NETTKALENDER
frå 16.09 til 28.09
Måndag 16.09.2019:
Bestilling 17:30 Lokalliga på a..
Onsdag 18.09.2019:
Bestilling 11:00 Pensjonistbowl..
Bestilling 18:00 Veteranliga..
Torsdag 19.09.2019:
Lotteri 19:00 Bingo ..
Laurdag 21.09.2019:
Utleige Garderobar og ..
Onsdag 25.09.2019:
Bestilling 11:00 Pensjonistbowl..