AKTUELT
Søk fram "ditt" lag >>
Lag og organisasjonar i Kvam
 aktuelt
 om lagsportalen
 kva skjer i kvam?
 kvam kino
 filarkiv
 album
 lagsoversikt
 ålvik gym og basseng
 strandebarm idr.anlegg
 øystese idrettshall
 norheimsund idrettshall
 kvam herad
 lenker
 epostlesar
 Admin

SISTE ARTIKLAR
etter 15.10.2019 07:40:38
Alle lag og organisasjonar i Kvam kan publisere artiklar på Lagsportalen.
Østfold - kvam: 3..

Den eldste og den yngste førebels inne på topp 3 i Hardangersideren
Utskriftsvenleg side Publisert 4. oktober 2019 kl. 11:05 av Frank Tangen i Kvam bowlingklubb
Etter at seks puljer er unnagjort er det tre kvemmingar på topp. Alle tre har over 900 pinnar inklusiv handicap. Helge er vår eldste lisensspelar og klatra opp på 3. plass etter storspel i siste torsdagspulja. Gaute, som er yngstemann i laget, har bursdag i dag og stiller i seniorklassen også i år og ligg på ein flott 2. plass etter underteikna. Det er 62 år mellom Helge og Gaute og imponerande speling av begge :). I juniorklassen leiar Sebastian. Innleiande spel fortset med 2 puljer i dag og 4 puljer laurdag før finalespelet i seniorklassen sundag.
Resultaliste etter 6 startar:
SeniorKlubb1234SumSnittHCPTotal
Frank TangenKvam BK237245220213915228,832947
Gaute Øye MelstveitKvam BK192202236256886221,544930
Helge LønningKvam BK209186180215790197,5132922
Thomas SamuelsenMascot BK235230195184844211,052896
Dag TjosaasKvam BK157247172207783195,896879
Sylvia Ingebrigtsen Fyllingen BC196152232236816204,044860
Fred LarssonStord BK248155177259839209,820859
Lasse IngebrigtsenMascot BK244167216213840210,012852
Thomas NamdalNygård BC199181213171764191,084848
Finn OlesenKvam BK174181235187777194,368845
Raymond TakleMascot BK246165203225839209,84843
Bodhild EngebretsenFyllingen BC214231157161763190,868831
Gunnar IngebrigtsenMascot BK226207217175825206,30825
Olav RøyrvikKvam BK161176146177660165,0160820
Olav Ludvig HaabrekkeKvam BK243182137170732183,084816
Terje HøysætherKvam BK169150154168641160,3160801
Bård HorgenMascot BK199186165168718179,532750
Ove FonnKvam BK197179140176692173,024716
JuniorKlubb1234SumSnittHCPTotal
Sebastian SkaarKvam BK200131122168621155,3160781
Marcus Teige IngebrigtsenFyllingen BC146122129108505126,3160665








Epost: frank.tangen@epost.kvam.no
Lenke: https://www.bowlingres.no/turneringer/2019/hardangersider_2019/resultater/?Puljesegment=11966&Report=Standard

OKTOBER 2019

17.10.2019 Østfold - Kvam: 3-1 (veteranliga) (Kvam bowlingklubb)
14.10.2019 Full pott til andrelaget i lokalligarunden (Kvam bowlingklubb)
11.10.2019 Uttak til lokalliga 2. divisjon (Kvam bowlingklubb)


JUNI 2012

11.06.2012 Musikalsk referat 11. juni 2012 (Kvammaduren)

 NETTKALENDER
Rossvoll VBK ..
Perioden 19.10.2019 - 20.10.2019....
Rossvoll VBK ..
Perioden 19.10.2019 - 20.10.2019....
Sundag 20.10.2019:
Bestilling 17:00 1 bane, ..
1 bane, 1 time Kontakt:40741327 Lagt inn av: Håkon Vik......
 NETTKALENDER
frå 21.10 til 02.11
Onsdag 23.10.2019:
Bestilling 11:00 Pensjonistbowl..
Bestilling 18:00 Leie hele hall..
Fredag 25.10.2019:
Bestilling 17:00 Bursdagsbowlin..
Måndag 28.10.2019:
Bestilling 17:30 Lokalliga på t..
Onsdag 30.10.2019:
Bestilling 11:00 Pensjonistbowl..
Bestilling 18:00 Leie hele hall..
Fredag 01.11.2019:
Utleige Husflidsmesse..