Denne artikkelen er henta frå Lag og organisasjonar i Kvam.
URL: http://www.kvam.no/lag/samla/biblskule.asp?meny=aktuelt&id=7588
Lag og organisasjonar i Kvam

Gaute vinnar av Hardangersideren!
Lagt ut 6. oktober 2019 kl. 14:05 av Frank Tangen
Junioren stilte i seniorklassen i fjor og vart nr. 2. I år hadde han bestemt seg for å gå heilt til topps - og slik vart det. Med to solide avslutningsseriar parkerte han seniorane på sidelinja. Ny klubbrekord over 4 seriar for juniorar og eit hav før andremann på liste. Her er det berre å bøye seg i støvet og gratulera :). I juniorklassen gjekk Sebastian til topps medan Sylvia Ingebrigtsen frå Fyllingen vart beste dame. Kjekt med så mange kvemmingar i finalespelet.
JUNIOR:
#JuniorKlubb1234SumSnittHCPTotal
1Sebastian SkaarKvam BK200131122168621155,6160781
2Marcus Teige IngebrigtsenFyllingen BC146122129108505126,3160665


SENIOR
Resultat etter innleiande spel:
#InnleiandeKlubb1234SumSnittHCPTotal
1Frank TangenKvam BK237245220213915228,832947
2Gaute Øye MelstveitKvam BK192202236256886221,544930
3Helge LønningKvam BK209186180215790197,5132922

4Raymond TakleMascot BK237211216232896224,04900
5Thomas SamuelsenMascot BK235230195184844211,052896
6Finn OlesenKvam BK193183215225816204,068884
7Dag TjosaasKvam BK157247172207783195,896879

8Alexander LarsenMascot BK196226211205838209,540878
9Sylvia Ingebrigtsen Fyllingen BC196152232236816204,044860
10Fred LarssonStord BK248155177259839209,820859
11Ove FonnKvam BK234185235178832208,024856
12Lasse IngebrigtsenMascot BK244167216213840210,012852
13Thomas NamdalNygård BC199181213171764191,084848
14Liv F. IngebrigtsenMascot BK168235157179739184,896835
15Bodhild EngebretsenFyllingen BC214231157161763190,868831
16Gunnar IngebrigtsenMascot BK226207217175825206,30825
17Olav RøyrvikKvam BK161176146177660165,0160820
18Olav Ludvig HaabrekkeKvam BK243182137170732183,084816
19Half LampeHaugesund BK188202202191783195,832815
20Håkon IngebrigtsenMascot BK175171180214740185,068808
21Arvid SandalHaugesund BK199172179197747186,860807
22John SkarholmHaugesund BK167211187162727181,880807
23Terje HøysætherKvam BK169150154168641160,3160801
24Per Arild RasmussenNygård BC202167147199715178,884799
25Peder SkogElverum BK190154177205726181,568794
26Bård HorgenMascot BK199186165168718179,532750


Finale 1 (nr 4 - 7 + 2 early bird)
#Finale 1Klubb1234SumSnittHCPTotal
1Finn OlesenKvam BK191203214202810202,568878
2Sylvia Ingebrigtsen Fyllingen BC211223148188770192,544814
3Thomas SamuelsenMascot BK135192197227751187,852803
4Raymond TakleMascot BK206197168169740185,04744
5Dag TjosaasKvam BK190161138146635158,896731
6Fred LarssonStord BK


Finale 2 (nr 1-3 frå finale 1 + nr. 1-3 frå innleiande)
#Finale 2Klubb1234SumSnittHCPTotal
1Gaute Øye MelstveitKvam BK217184255276932233,044976
2Frank TangenKvam BK237223230192882220,532914
3Thomas SamuelsenMascot BK246208196152802200,552854
4Finn OlesenKvam BK204187172223786196,568854
5Sylvia Ingebrigtsen Fyllingen BC182225178150735183,844779
6Helge LønningKvam BK131136192169628157,0132760






Epost: frank.tangen@epost.kvam.no
Heimeside: https://www.bowlingres.no/turneringer/2019/hardangersider_2019/#tab/Resultater